O nas

Kuukivi powstało po to aby dać radość dzieciom i ich Rodzicom, a nasza przygoda z chustami do noszenia dzieci wzięła się z potrzeby bliskości.

Dzieci zyskują to co najcenniejsze czyli bliskość i ciepło rodzica poprzez noszenie go w chuście. Rodzic natomiast nosi w chuście, którą lubi, która przywołuje miłe wspomnienia, kojarzy się z ulubionymi bajkami bądź serialami. Dodatkowo nasze chusty robione są z jednej z najlepszych bawełen na świecie – bawełny egipskiej. W ofercie chust znajdziecie też inne domieszki, które są bardzo popularne i porządane przez rodziców głownie przez ich właściwości. Jedwabie, wełna merynosów, len – takie domieszki znajdziecie w naszych chustach.

Posiadamy dwie linie chust – basic i magic. Basic to chusty skierowane przede wszystkim do Rodziców dzieci, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w świecie chust. W ofercie basic znajdują się chusty o splocie serduszkowym, szyszkowym. W dziale chust magic znajdują się chusty z naszymi autorskimi bądź inspirowanymi wzorami. Ogromną popularnością cieszą się chusty, które inspirowane są bajkami!

Zastanawiacie się skąd wzięła się nazwa?

Kuukivi to po fińsku kamień księżycowy (kuu-moon, kivi – kamień). Czy znasz ten piękny i cenny minerał? Kamień księżycowy jest jednym z najbardziej niezwykłych minerałów. Jest magiczny, tak jak magiczne mają być nasze chusty. Oczarowuje nieziemskim blaskiem i emituje księżycową poświatę. Kamień ten jest symbolem wzrostu i siły, kojarzony z kobiecą energią. Stąd właśnie wziął się pomysł na naszą nazwę.

Nasze chusty do noszenia dzieci są czymś magicznym.

Stworzyliśmy coś, co ma w sobie siłę, coś, co symbolizuje czas dorastania naszych dzieci, coś, co ma wywoływać tylko pozytywne uczucia. Są to chusty Kuukivi. Tworzymy linię chust, które obudzą w dorosłych wewnętrzne dziecko i przyniosą najmilsze skojarzenia z postaciami z bajek, utkane z najbardziej puszystych, miękkich, otulających i kojących tkanin. Chcesz spróbować nowej jakości chust tkanych? Spędź magiczny czas nosząc dziecko w chuście.

Zapewne znasz powiedzenie „the sky is the limit”. Nic nas nie ogranicza.

Zróbmy trochę magii!